Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velmi Dobrý? Taky dobrý!! Aneb jak jsem dopad na výstavě

9. 5. 2010

Tak jsme se zase po dlouhé době vydali na výstavu, no nikdo mi nic neřekl, ale bylo mi to řádně podezřelé už v sobotu večer, když mě nacpali do sprchy.... A co hůř???? Oblékli mě do nějakého hadru... později jsem zjistil, že to bylo pánovo tričko. Prý abych nebyl zase jako rorejs 

Ráno, hoooodně brzy ráno, jsme nasedli do auta a jeli jsme pro Markétu do Berouna. Panička mi říkala, že mě zase vystaví, jako posledně. No v jádru je mi to jedno kdo mě tam předvede, stejně mě to nebaví....  Ale je fakt, že to semnou umí .

Když jsme dorazili na místo (což byl trochu zázrak, nějak nám nestíhalo autíčko), tak všude na výstavišti vládl zmatek, chaos.... Nikdo nevěděl kam jít... tak se panička zeptala lidí povolaných, ty nás poslali do jednoho baraku, mimochodem nic moc...když jsme tam došli... tak někdo s paníčků zavelel, že goldeni, psi, mezitřída a otevřená ( to jsem byl i já) že se vystavují jinde, tak jsme zase šli jinam... No co vám budu povídat, vlezli jsme do ještě horšího domu než byl ten první, našli jsme místo, kde tedy počkáme... ale jak už to chodívá.... zas někdo zavelel a my se zase stěhovali... zpět do toho prvního, nebo druhého??? no to je jedno, zkrátka zase jinam..

Mezitím už začalo posuzovaní, ve třídě otevřené byl Filípek, mimochodem můj vzdálený příbuzný, ten získal známku Výbornou, je to zkrátka šikula.

Pak jsme nastoupili my, tedy já s Markétou, voněla párečkama, tak jsem si říkal, že nemůžu nic ztratit a šel jsem za ní na modrý koberec. Ale.... byl jsem zase poslední, takže mě to za chvíli přestalo bavit.. a řeknu vám, nuda to je hrozná věc.

Když už na nás konečně přišla řada, tak už mě to fakt krutě nebavilo.... Markétka se moc snažila, ale já... no zkrátka nevím, proč bych tam měl stát jako socha, jako nějakej trouba, kde ho postaví, tam ho najdou.... 

Dostal jsem známku Velmi dobrou, ale ne za můj neodolatelný postoj, ale za něco, za co vlastně ani nemůžu. Prý mám moc úzký hrudník... ale to se mi nějak nezdá.... Páníčkům se moje postava líbí, tak co 

Posudek, byl v angličtině : volně přeloženo...

Milá povaha, hezká hlava, dobré uhlení, ale úzký hrudník.

No za tři týdny prý jedeme znova, ale nevím, ten hrudník asi bude stejný.... tak ani nevím, proč tam zase jedeme, aspoň tam snad bude více kámošů na hraní, tady jich bylo málo, když mě pak pustili z vodítka, tak jsem byl sám a neměl jsem si s kým hrát, tak uvidíme, jak to bude příště.

Fotky ve fotogalerii, neni jich moc... ale jen tak na kukačku

 http://oskarchlupatestesti.rajce.idnes.cz/Budejovice_9.5.2010/

 

Náhledy fotografií ze složky Výstavy, zkoušky