Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj, jmenuji se Oskar

jsem zlatý retriever a narodil jsem se 16.3.2008 v chovatelské stanici Chlupaté štěstí. Mám 5 sestřiček a dva brášky a doufám, že se s nimi ještě někdy potkám.

Můj tatínek se jmenuje Oran z Javořických kopců, ale říkají mu Oskar, stejně jako mně.  Je moc šikovnej, má už několik medailí a pohárů, a spousty zkoušek. Tady je odkaz, je to opravdu frajer, tak se musím pochlubit, jakého mám tátu   http://katalog.chlupatestesti.cz/oskar/index.html

Moje maminka se jmenuje Conny Hradecký poklad, byla moc moc krásná a dala mi svou krásnou zlatou barvu a povahu. Nikdy na ní nezapomenu, je moc velká škoda, že už je v psím nebíčku, ale panička mi povídá, že lidi jsou moc zlý..  tak nevím, co se jí asi přihodilo. Moc na ní myslím, tady se na ni můžete podívat: http://katalog.chlupatestesti.cz/conny/index.html

Moji noví paníčkové za mnou jezdili a viděli, jak krásně rostu a 8.května 2008 si mě odvezli do nového domova, do Prahy. Jeli jsme dlouho, jsem totiž od Jindřichova Hradce, ale cestu jsem zvládl "bez nehody". Sice se mi trochu stýskalo po mamince, ale brzy jsem si zvykl.

 Je pravda, že když mi bylo něco málo přes půl roku, tak mi páníčkové přichystali překvapení v podobě malého človíčka. Nejdřív jsem nevěděl, jestli ta malinká, občas ukřičená holčička s námi zůstane a popravdě by mi nevadilo, kdyby ji zase vrátili, ale teď už bych ji nikomu nedal, Anetku mám moc rád.

Tak to je o mě asi vše, panička bude plnit stránky fotečkama a zpravičkama o mě, takže bude stále co číst,

Váš Oskar Chlupaté štěstí