Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem mi můžete psát 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj brácho

(Jameson, 18. 5. 2013 22:43)

Ahoj Oskárku!
Náhodou jsem našel Tvé webové stránky http://www.oskarchlupatestesti.estranky.cz/clanky/o-me.html. Moc se mi líbí!
Když jsem je viděl, měl jsem potřebu Ti napsat, protože jsi můj brácha, kterého jsem neměl možnost poznat. Jmenuji se Jameson Chlupaté štěstí, ale moje lidská smečka mi říká Džejmíku :-). Mám stejné rodiče jak ty, Oskara a Conny. Jen jsem už starý "mazák", narodil jsem se 5. prosince 2006, zrovna v den, kdy venku chodil pan Mikuláš. A cestu do svého nového domova jsem měl taky delší, než ty, heč. Bydlím až v Děčíně. Kromě svých páníčků miluju vodu a sníh.
Zítra jedu na dovolenou do Pece pod Sněžkou. Už jsem tam byl. Loni se mi tam moc líbilo. Páníček si myslí, že o tom nevím, ale to je na omylu. Blbej nejsem :-)

Přeji Ti hodně zdraví a krásný život s Tvými páníčky a Anetkou. A ať Tě mooc nezloběj.

Dopis jsem diktoval svému páníčkovi, psaní mi moc nejde, dělám hrubky.....

Tak ahoj brácho.

Jameson

Re: Ahoj brácho

(Oskar, 19. 5. 2013 22:38)

Ahoj Džejmíku, teda, to jsi mě moc moc potěšil, a mojí paničku taky. Hned mi meil přečetla, fakt díky brácho.
Já svoje bráchy neznam, jen jsem se párkrát viděl s Lucasem CH.Š., neznáš ho? je taky starší...
Mimochodem jsem viděl tvoje fotky, a musim říci že jsi važně fešák, máš krásnou barvu, celej po mámě!!!!!Chudák máma, ale lidi jsou zlý, co naděláme. Musíme na sebe dávat pozor!!!!
Já mám ještě jedno lidský štěně, to je ještě malý šídlo, to bude ještě práce než si ho vychovám... ale ono to půjde, jako s Anetkou :-)
Užij si hezkou dovolenou, ja snad pojedu koncem prazdnin taky, do Beskyd :-)
Budeme rádi když zase písneš a pošli ještě nějakou fotečku, rád se mrknu :-)
Měj se krásně, pozdravuj páníky,
brácha Oskar

čago Abíno

(Oskar, 24. 2. 2011 16:03)

Čágo Abíno,
díky, panička jen zmenilaa malinko barvičky :-)
Jinak tě moc rád uvidím!!! My chodíme cvičit pořád k Viktorovi, tedy ted jsme byli po dlohé době,ale snad me panička zase začne brát. Pokud pojedeme na tábor, tak říkala panička asi za se tam jako jsme dělali ty hrooozný zkoušky... ale že už je prý dělat nebudu, nevím proč, byla to psina, to napětííííí, že by se dalo krájet :-)))
Výstavu.... asi pry jo, ale kam... možná Litoměřice, nejedeš tam taky?
Taky se nám stýská!!! Snad se brzy sčuchnem, pa a taky prý máš pozdravovat :-)

pozdravy z Jiren

(Abíno, 24. 2. 2011 14:59)

Ahoj kámo, koukám, že máš nový webovky :) Príma. Četl jsem si o srazu. Někdy za vámi zase musím vyrazit. Stýská se mi. Cvičíme teď s paničkou na cvičáku v Lysé nad Labem a je to nářez. Nevím, zda se nám podaří to všechno do podzimu natrénovat, ale snažím se. Taky se připravuji na výstavy. Máme jich v plánu asi 6. Masakr... neplánujete s paničkou zase nějaký letní tábor? My bychom někam vyrazili, ale ještě musíme popátrat, kam a s kým. Aby tam byla psina :-))
Zatím se měj príma a pozdravuj doma. pa Abíno

Moc moc gratuluju!!!

(Jessynka(www.odbrandtovyvysiny.ic.cz), 17. 9. 2010 19:28)

Ahoj Oskarku a Jani, moc moc gratulujeme k OVVR, jste jednicky!!! My vedeli uz v cervnu, ze priste to zvladnete, jste borci!! Mejte se krasne a snad nekdy navidenou.

Poděkování

(Oski, 8. 9. 2010 22:07)

Moc moc děkujeme za gratulace, Abárku doufám, že se brzy uvidíme ať už v Hrdlo, nebo jinde. :-)
A s Jackie a Lukym, to určitě taky brzy vyjde,
díky a mějte se krásně

Velká gratulace

(Hanka, Peťa a chlupáčci, 8. 9. 2010 10:10)

Jani a Oskárku moc moc vám gratulujeme k úspěšně složeným OVVR! Oskárku jsi prostě pašák, že jsi poslechnul paničku a splnil všechny disciplíny!!! Jsme na vás moc pyšní a máme velikánskou radost! Přejeme hodně štěstíčka při dalším výcviku, už se dostáváte mezi pokročilé, tak ať se vám tam daří a výcvik vás společně baví i nadále!!!
Doufám, že se brzo někde uvidíme, nebo bude příležitost a přijedete k nám na návštěvu.
Moc vás zdravíme a Oskárkovi posíláme pořádné podrbání. Hanka a Peťa (www.jackiesdream.cz)

Jsi jednička kámo!

(Abárek, 8. 9. 2010 6:56)

Ahoooooj borče! Jsi fakt jednička, když jsi to takhle zvládnul. Tak to teď určitě postoupíme do další třídy. Už se moc těším, až tě zase uvidím. Fakt velká gratulace! :-)))))

Pozdrav

(Hanka, 16. 8. 2010 17:12)

Ahoj Jani, moc děkujeme za krásný vzkazík. Keysi je pěkné číslo a já jsem za to ráda. Fotečky z návštěvy už jsou na stránkách, tak se nezapomeň podívat.
Doufám, že se zase brzo uvidíme a bude větší klid, tak si pořádně popovídáme! Měj se krásně a posíláme Oskárkovi pohlazení.

plavec!!!neplavec

(pro Rickyho, 28. 6. 2010 10:52)

Ahojky Ricky, to ti teda povim, ty jsi šikulka!!!! Pak že to neumíš, co? No ja myslím, že už na tu domluvu mužeme zapomenout a že už můžeš plavat i ve středu, až půjdem s Viktorem :-))) abych tě taky viděl a hlavně Vikouš :-) Jinak ja se byl taky smočit, v patek v našem znamým rybníce, ale jen bez sportování, čučel jsem na kachny, ale v neděli jsme byli u Berounky a tam ti plaval kalcek, tak jsem ho tak strašně moc chtěl... tak jsem si pro něj doplaval, ale žádná námaha, jen tak pár temp, páníčkové taky skakali radostí, ale všeho moc škodí :-D
Tak se těším ve středu :-)

Aportuju z řeky

(Ricky, 28. 6. 2010 10:36)

Ahoj Oskárku,
byl jsem s páníčky o víkendu na chatě. Tam mě to děsně baví, protože je tam les a potok a taky řeka, prostě psí ráj. Bylo děsný vedro, tak jsme se s paničkou courali podél potoka.....a najednou panička začala pořád brodit z jednoho břehu na druhý, tak jsem teda chodil za ní a pořád jsme prolézali nějaké tůně, čím dál hlubší a hlubší až jsem ti chvílema musel i plavat! Panička z toho byla jako u vytržení a vzala mě k řece, kde je ještě větší hloubka. A zase plavala jako blázen z jednoho břehu na druhý. Co jsem s ní měl dělat ? Tak jsem nakonec plaval s ní. Tos měl vidět jak šílela radostí !!! Mazali jsme domu pro pánečka a i jemu jsem ukazoval jak plavu, ten to vyfotil a už šíleli radostí oba!!!V neděli, jen co jsme přijeli z chaty, mě panička vzala k rybníku, kde jsme měli s Viktorem cvičení. Zase plavala sem a tam a k druhému břehu, házela si tenisákem a vůbec se chovala jako blázen. Tak jsem si lehl k jejím šatům na břehu a ty jsem svědomitě hlídal (někdo v tý rodině musí mít rozum, žejo?)Do vody jsem nevlezl ani náhodou, bylo sice vedro k padnutí , ale vydržel jsem to!!
Ahojky, uvidíme se ve středu ( do vody ovšem nepolezu, leda že by mě tam někdo odnesl :-))) Fotky jak plavu jsou na http://bararicky.rajce.idnes.cz/Ricky_u_rybnika_Slatina_a_v_rece_Mzi
Ricky

pozdrav

(Ricky, 24. 6. 2010 10:59)

Ahoj Oskárku,
ty máš ale senzační stránky :-) Já svoje stránky nemám , ale moje paní chvatelka má o mě celou sekci http://www.bismillahi.net/fotefraim.html

Abarkovi

(Oskarek, 16. 5. 2010 10:11)

Jojo kámo, moje řeč, taky budu radši atleťák, než tlusťoch (schovávají se za svaly, ale oba dobře víme, že to svaly nejsou :-D Ale i tak jsem rád, že je nás více takových :-)
V uterý se asi nepotkáme :-( škoda, leda bych paničku překecal, aby jsme tam na Vás těch 6 hodin počkali, ale to mi asi neprojde. Jdeme už od 10 hod. Ale třeba v sobotu, jestli půjdete. K profíkovi zajděte, byla to docela psina, tak zatím pa, snad brzy na cvičišti :-D

Malé hrudníčky?!

(Abárek, 16. 5. 2010 9:47)

Nazdar kámo. Tobě taky řekli, že máš malý hrudník? Nic si z toho nedělej. Mně taky. Vůbec nemaj pochopení pro atletická těla. Když jsem viděl ty tlusťochy, co to vyhráli, tak se mi dělalo špatně. Radši budu hubenej, ale hbitej. Jak bysme pak asi dohonili ty zajíce? Máš moc pěkný fotky. To ti závidím. Budu muset paničku taky donutit, aby mě vzala k nějakýmu profíkovi. Výstavní pes musí mít výstavní fotky! Zatím se měj príma a potkáme se v úterý. Jdeme taky cvičit individuálku. Od pěti. Teda my chodíme ještě s Barykem, to je takový malý štěně. Jsem starší, tak mu to všechno pěkně ukazuju a panička je pak moc spokojená. Tak čus kámo. Abík

Pozdrav

(Hanka, Peťa a smečka, 10. 5. 2010 22:32)

Ahojky Oskárku,
moc mě mrzí, že jsem si neuvědomila, že budeš také na klubové výstavě. Rádi bychom si s paničkou popovídali a mohli jste si s pejskama pěkně pohrát.
Budeme tobě i paničce moc držet palečky na dalších výstavách, aby výsledky byly jen ty nejlepší!!!
Moc zdravíme tvoje páníčky a posíláme ti pořádné podrbání! Hanka, Peťa a chlupáčci.

Pro Filípka

(Oskar, 7. 5. 2010 21:59)

Ahoj Filípku, nemáš vůůbec zač, jsi pašák!!!Chystáme se, ale budeme tam až v neděli, jak vy?

Poděkování

(Philipp, 7. 5. 2010 20:23)

Ahoj Oskárku, děkuji za gratulaci. Těším se na setkání v Budějovicích na výstavě. (Budeš tam?)

České Budějovice

(Jana a Oskar, 1. 5. 2010 23:36)

Tak to jsem nepochopila :-) to je super, takže se uvidíme za týden. Teším se na ty Vaše holčičky :-)

České Budějovice

(Alena J. (CHS Golden Martha), 30. 4. 2010 16:34)

Dobrý den Jano,
já jsem byla v ČB na MVP i 24.4. (sobota) a pojedeme ještě do ČB na Klubovou výstavu od KCHLS 8.5. a 9.5., tak tam budu v sobotu i v neděli, tak se určitě uvidíme. Budu brát Martičku i Sašu.
S pozdravem Alena Janáková

Buějovice

(Jana a Oskar, 21. 4. 2010 14:41)

Děkujeme :-) za pochvalu :-)
V sobotu??? :-( my jedeme az v neděli. Myslela jsem, ze budete oba dny v Budějkach, nebo to asi ne, nevim, kde jsem to vzala :-(
Tak to mě fatk mrzi, jsem se těšila, že se uvidíme :-(
Jsem nás přihlásila na neděli a naivně si myslím, že tam třeba bude méně lidí a pejsků...a myslím, že je to blbost a teď toho lituju, protože se nepotkáme :-( S kým jedete, celá smečka?