Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava Konopiště

27. 9. 2009

Tak výstava dopadla skvěle, myslím, že jsem překvapil :-) i sám sebe.

Nehorší na výstavách je, že den předem mě panička vykoupe a smeje ze mě všechno co na sebe pracně dostanu. Pak mě ještě ke všemu fenuje, no to je uplně vrchol.  To česání to už pak nějak zkousnu.

Když jsme dorazili na Konopiště bylo tam strašně moc pejsků, ale ani jeden puštěný, tak jsem vytušil, že se asi moc neproběhnem. A taky že jo.... pořád na vodítku, občas uvazaný u stromu, když už mě asi měli plný zuby, ne tedy že by mě tam nechali a odešli, to ne.

Našli jsme si tam Marketu, tu jsem si pamatoval, stříhala mě  a má moc krásný retrívří holčičky, ale měla sebou jen Aishu. Prý mě vystaví, jestli tedy bude mít čas, vystavovala ještě Aishu a ještě jednu psí holčičku. Ale říkal jsem si, že bych bych byl moc rád, protože měla, měla párečky a jiné dobroty, takže to bylo naprosto neodolatelné!!! Když jsme šli na řadu, panička mě přivedla do kruhu, udělala se mnou jednou kolečko a pak mě předala Markétě. Ta přiběhla hned jak vystavila svoji Aishu, dostala také VÝBORNOU! Takže za párečky jsem dělal kotrmelce 

A jak to dopadlo????

Posudek: Mrs.Barrow Janet (GB)

Vyvážený,vyrovnaný a vzrostlý pes, pěkná hlava, s korektním zkusem, dobré přední úhlení, rovný hřbet s dobře definovanou zádí. Je ještě nedospělý a potřebuje čas, aby vylnil svůj rámec, velmi pěkný pohyb.

Ještě říkala paní rozhodčí, že prý za rok až dva, ze mě bude krásný výstavní pes :-)

V3

fotky v galerii :

http://oskarchlupatestesti.rajce.idnes.cz/Vystava_Konopiste_26.9.2009/

 

Náhledy fotografií ze složky Výstavy, zkoušky