Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční setkání s Retriever Real 22.1.2011

Tak to je dost!!! Konečně další setkání s Retriever Real

Naposledy jsem byl za kámošema cvičit někdy před vánocema... ale pak mi panička povídá, že se zase bude soutěžit a že tam budou všichni kámoši ze školy, tak jsem byl moooc šťastný a nemohl jsem dospat.

Když jsme dorazili, tak už tam bylo dost pejsků i páníčků. Hned jak to šlo, tak jsem vyskočil z auta a utíkal do chumlu. Byli tam Ryki, Norča, Bruno, Sheldík, Anča, Benji, Barny no zkrátka strašně moc pejsků. Lítali jsme jako blázni a dokonce někod z nás, nevím kdo vymyslel, že bychom si mohli jít zabruslit... je tam rybníček, tak tam první odvažlivec vklouznul, ale led se prolomil, a on pěkně zahučel pod led...    aleee na druhou stranu, byla dobrá koupačka. Od pár páníčků jsem zaslechl, že jsem tam všechny natáhnul, ale pozor, panička se mě správně zastala, já to nebyl, já šel jeko poslední a taky jako poslední jsem šel z vody.

Byli jsme ve třídě mírně pokročilých, bylo nás tam celkem 12. Závodili jsme jako každy rok, překážková dráha ( to mi trošku pokazila panička... nedávala pozor a špatně mě vedla), dohledávka (to celkem šlo), odložení, mimochodem to jsem zvládnul bravurně a přivolání to jsem si dával na čas, ale na třetí povel jsem běžel za paničkou.

No skončili jsme na krásném 5.místě. Poprvé jsme byli první, podruhé třetí, teď pátý, takže všichni tušíte, kolikáty budem příště

Ale moje heslo je : Není důležitý vyhrát, ale vyblbnout se, pokecat a tak, znáte to

foto zde: http://oskarchlupatestesti.rajce.idnes.cz/Novorocni_setkani_s_Retriever_Real_22.1.2011